شرکت دانشجویان مرکز علمی کاربردی البرز شرقی درچهارمین جشنواره درون دانشگاهی رویش

جشنواره کانون­ های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی «رویش» به عنوان یکی از بزرگ­ترین جشنواره­ های دانشگاهی، عرصه بروز و ظهور توانمندی­ ها و دستاوردهای خانواده بزرگ کانون­ها و فرصتی بی­ نظیر برای تجلی جایگاه و تداوم و توسعه آن­ها می باشد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد تا با بهره­گیری از نظرات ارزنده کارشناسان، مشاوران و همچنین با همکاری واحد های استانی دانشگاه، کارشناسان و دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور و سایر مشارکت­ کنندگان، چهارمین جشنواره درون دانشگاهی رویش را با رویکردی جدید و با نگاهی نو برگزار نماید تا بدین وسیله گامی بلند در مسیر توسعه کمی و کیفی کانون­ها بردارد.

جشنواره رویش به عنوان عرصه تجلی توانمندی­ها و استعدادهای ارزشمند کانون ­های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی بستر مناسب برای انعکاس ظرفیت­ های قابل توجه کانون ­ها است. بی تردید برای رقم زدن رویشی نو و تبلور شعار فصل شکوفایی، برگزاری شایسته جشنواره ­های رویش درون دانشگاهی  گامی مهم به شمار می­آید که با مشارکت و همکاری مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور محقق خواهد شد.

مهم­ترین اهداف برگزاری جشنواره رویش درون دانشگاهی:

الف) نهادینه سازی هویت کانون­ های فرهنگی و هنری دانشگاه­ ها
ب) شناسایی و معرفی استعدادهای شاخص و ناب دانشجویی در حوزه کانون­ها
پ) تشویق و ترغیب جامعه دانشگاهی به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی
ت) تاکید بر توانمندی­ مدیریت ­های فرهنگی و حوزه ­­­های کارشناسی کانون­­ های دانشگاه ­ها و مراکز آموزش عالی
ث) ترویج فعالیت گروهی و قانون‌مند در دانشگاه­­ها
و ….

سرکار خانم مزاریان دانشجوی رشته  طلا و جواهر سازی به عنوان نماینده ی مرکز جامع علمی کاربردی شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی در۲ جشنواره رویش و حرکت شرکت نموده و دستاوردهای خود را به صورت اینفوگرایک به دبیرخانه جشنواره ارائه نموده است .

 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت جشنواره به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://ruyesh.uast.ac.ir

Go to Top